Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:43
Helska08:45
Osiedle Wejhera08:46
Pomorska08:47
Piastowska08:48
Czerwony Dwór08:50
Bora Komorowskiego08:51
Kołobrzeska08:52
Zaspa08:54
Startowa08:55
Jana Pawła II08:56
Żwirki i Wigury08:57
Bajana08:58
Legionów
 
09:00
0 min.
 
Plac Komorowskiego09:011 min.
 
Mickiewicza09:022 min.
 
Reja09:033 min.
 
Wyspiańskiego09:055 min.
 
Kliniczna - Szpital09:066 min.
 
Twarda09:088 min.
 
Stocznia Północna09:099 min.
 
Stocznia SKM09:1111 min.
 
Plac Solidarności09:1212 min.
 
Dworzec Główny09:1414 min.
 
Brama Wyżynna09:1616 min.
 
Okopowa09:1818 min.
 
Żabi Kruk09:1919 min.
 
Chmielna09:2020 min.
 
Akademia Muzyczna09:2121 min.
 
Brama Żuławska09:2323 min.
 
Głęboka09:2424 min.
 
Przeróbka09:2727 min.
 
Lenartowicza09:2828 min.
 
Sucharskiego09:2929 min.
 
Kaczeńce09:3030 min.
 
Lessowa09:3131 min.
 
Zimna09:3232 min.
 
Stogi Pasanil09:3434 min.
 
Rozłogi09:3535 min.
 
Stogi Plaża09:3939 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy