Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo06:41
Helska06:43
Osiedle Wejhera06:45
Pomorska06:46
Piastowska06:47
Czerwony Dwór06:49
Bora Komorowskiego06:50
Kołobrzeska06:51
Zaspa06:53
Startowa06:54
Jana Pawła II06:55
Żwirki i Wigury06:56
Bajana06:57
Legionów
 
06:59
0 min.
 
Plac Komorowskiego07:001 min.
 
Mickiewicza07:023 min.
 
Reja07:034 min.
 
Wyspiańskiego07:056 min.
 
Kliniczna - Szpital07:067 min.
 
Twarda07:089 min.
 
Stocznia Północna07:0910 min.
 
Stocznia SKM07:1112 min.
 
Plac Solidarności07:1314 min.
 
Dworzec Główny07:1516 min.
 
Brama Wyżynna07:1718 min.
 
Okopowa07:1920 min.
 
Żabi Kruk07:2021 min.
 
Chmielna07:2122 min.
 
Akademia Muzyczna07:2223 min.
 
Brama Żuławska07:2425 min.
 
Głęboka07:2627 min.
 
Przeróbka07:2930 min.
 
Lenartowicza07:3031 min.
 
Sucharskiego07:3132 min.
 
Kaczeńce07:3233 min.
 
Lessowa07:3334 min.
 
Zimna07:3435 min.
 
Stogi Pasanil07:3637 min.
 
Rozłogi07:3738 min.
 
Stogi Plaża07:4142 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy