Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo12:12
Helska12:14
Osiedle Wejhera12:16
Pomorska12:17
Piastowska12:18
Czerwony Dwór12:20
Bora Komorowskiego12:21
Kołobrzeska12:22
Zaspa12:24
Startowa12:25
Jana Pawła II12:26
Żwirki i Wigury12:27
Bajana12:28
Legionów
 
12:30
0 min.
 
Plac Komorowskiego12:311 min.
 
Mickiewicza12:333 min.
 
Reja12:344 min.
 
Wyspiańskiego12:366 min.
 
Kliniczna - Szpital12:377 min.
 
Twarda12:399 min.
 
Stocznia Północna12:4010 min.
 
Stocznia SKM12:4212 min.
 
Plac Solidarności12:4313 min.
 
Dworzec Główny12:4515 min.
 
Brama Wyżynna12:4717 min.
 
Okopowa12:4919 min.
 
Żabi Kruk12:5020 min.
 
Chmielna12:5121 min.
 
Akademia Muzyczna12:5222 min.
 
Brama Żuławska12:5424 min.
 
Głęboka12:5626 min.
 
Przeróbka12:5929 min.
 
Lenartowicza13:0030 min.
 
Sucharskiego13:0131 min.
 
Kaczeńce13:0232 min.
 
Lessowa13:0333 min.
 
Zimna13:0434 min.
 
Stogi Pasanil13:0636 min.
 
Rozłogi13:0737 min.
 
Stogi Plaża13:1141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy