Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo11:12
Helska11:14
Osiedle Wejhera11:16
Pomorska11:17
Piastowska11:18
Czerwony Dwór11:20
Bora Komorowskiego11:21
Kołobrzeska11:22
Zaspa11:24
Startowa11:25
Jana Pawła II11:26
Żwirki i Wigury11:27
Bajana11:28
Legionów
 
11:30
0 min.
 
Plac Komorowskiego11:311 min.
 
Mickiewicza11:333 min.
 
Reja11:344 min.
 
Wyspiańskiego11:366 min.
 
Kliniczna - Szpital11:377 min.
 
Twarda11:399 min.
 
Stocznia Północna11:4010 min.
 
Stocznia SKM11:4212 min.
 
Plac Solidarności11:4313 min.
 
Dworzec Główny11:4515 min.
 
Brama Wyżynna11:4717 min.
 
Okopowa11:4919 min.
 
Żabi Kruk11:5020 min.
 
Chmielna11:5121 min.
 
Akademia Muzyczna11:5222 min.
 
Brama Żuławska11:5424 min.
 
Głęboka11:5626 min.
 
Przeróbka11:5929 min.
 
Lenartowicza12:0030 min.
 
Sucharskiego12:0131 min.
 
Kaczeńce12:0232 min.
 
Lessowa12:0333 min.
 
Zimna12:0434 min.
 
Stogi Pasanil12:0636 min.
 
Rozłogi12:0737 min.
 
Stogi Plaża12:1141 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy