Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo08:15
Helska08:17
Osiedle Wejhera08:19
Pomorska08:20
Piastowska08:21
Czerwony Dwór08:23
Bora Komorowskiego08:24
Kołobrzeska08:25
Zaspa08:27
Startowa08:28
Jana Pawła II08:29
Żwirki i Wigury08:30
Bajana08:31
Legionów
 
08:33
0 min.
 
Plac Komorowskiego08:341 min.
 
Mickiewicza08:363 min.
 
Reja08:374 min.
 
Wyspiańskiego08:396 min.
 
Kliniczna - Szpital08:407 min.
 
Twarda08:429 min.
 
Stocznia Północna08:4310 min.
 
Stocznia SKM08:4512 min.
 
Plac Solidarności08:4613 min.
 
Dworzec Główny08:4815 min.
 
Brama Wyżynna08:5017 min.
 
Okopowa08:5219 min.
 
Żabi Kruk08:5320 min.
 
Chmielna08:5421 min.
 
Akademia Muzyczna08:5522 min.
 
Brama Żuławska08:5724 min.
 
Głęboka08:5926 min.
 
Przeróbka09:0229 min.
 
Lenartowicza09:0330 min.
 
Sucharskiego09:0431 min.
 
Kaczeńce09:0532 min.
 
Lessowa09:0633 min.
 
Zimna09:0734 min.
 
Stogi Pasanil09:0936 min.
 
Rozłogi09:1037 min.
 
Stogi Plaża09:1441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy