Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo07:15
Helska07:17
Osiedle Wejhera07:19
Pomorska07:20
Piastowska07:21
Czerwony Dwór07:23
Bora Komorowskiego07:24
Kołobrzeska07:25
Zaspa07:27
Startowa07:28
Jana Pawła II07:29
Żwirki i Wigury07:30
Bajana07:31
Legionów
 
07:33
0 min.
 
Plac Komorowskiego07:341 min.
 
Mickiewicza07:363 min.
 
Reja07:374 min.
 
Wyspiańskiego07:396 min.
 
Kliniczna - Szpital07:407 min.
 
Twarda07:429 min.
 
Stocznia Północna07:4310 min.
 
Stocznia SKM07:4512 min.
 
Plac Solidarności07:4613 min.
 
Dworzec Główny07:4815 min.
 
Brama Wyżynna07:5017 min.
 
Okopowa07:5219 min.
 
Żabi Kruk07:5320 min.
 
Chmielna07:5421 min.
 
Akademia Muzyczna07:5522 min.
 
Brama Żuławska07:5724 min.
 
Głęboka07:5926 min.
 
Przeróbka08:0229 min.
 
Lenartowicza08:0330 min.
 
Sucharskiego08:0431 min.
 
Kaczeńce08:0532 min.
 
Lessowa08:0633 min.
 
Zimna08:0734 min.
 
Stogi Pasanil08:0936 min.
 
Rozłogi08:1037 min.
 
Stogi Plaża08:1441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy