Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża19:09
Stogi Pasanil19:14
Zimna19:15
Lessowa19:16
Kaczeńce19:17
Sucharskiego19:19
Lenartowicza19:20
Przeróbka19:21
Głęboka19:24
Brama Żuławska19:26
Akademia Muzyczna19:27
Chmielna19:28
Żabi Kruk19:29
Okopowa19:31
Brama Wyżynna19:33
Dworzec Główny19:35
Plac Solidarności19:38
Stocznia SKM19:40
Stocznia Północna19:42
Twarda19:43
Kliniczna - Szpital19:44
Wyspiańskiego19:46
Reja19:47
Mickiewicza19:49
Plac Komorowskiego19:51
Legionów19:53
Bajana19:54
Żwirki i Wigury19:55
Jana Pawła II19:56
Startowa19:57
Zaspa19:58
Kołobrzeska19:59
Bora Komorowskiego
 
20:01
0 min.
 
Czerwony Dwór20:032 min.
 
Piastowska20:043 min.
 
Pomorska20:065 min.
 
Gospody20:076 min.
 
Pomorska - Osiedle20:087 min.
 
Subisława20:109 min.
 
Opacka20:1211 min.
 
Oliwa20:1413 min.
 
Obrońców Westerplatte20:1514 min.
 
Derdowskiego20:1615 min.
 
Tetmajera20:1716 min.
 
Bażyńskiego20:1817 min.
 
Uniwersytet20:1918 min.
 
Strzyża PKM20:2120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy