Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Pasanil16:51
Zimna16:52
Lessowa16:53
Kaczeńce16:54
Sucharskiego16:56
Lenartowicza16:57
Przeróbka16:58
Głęboka17:01
Brama Żuławska17:03
Akademia Muzyczna17:04
Chmielna17:05
Żabi Kruk17:06
Okopowa17:08
Brama Wyżynna17:10
Dworzec Główny17:12
Plac Solidarności17:15
Stocznia SKM17:17
Stocznia Północna17:19
Twarda17:20
Kliniczna - Szpital17:21
Wyspiańskiego17:23
Reja17:24
Mickiewicza17:26
Plac Komorowskiego17:28
Legionów17:30
Bajana17:31
Żwirki i Wigury
 
17:32
0 min.
 
Jana Pawła II17:331 min.
 
Startowa17:342 min.
 
Zaspa17:353 min.
 
Kołobrzeska17:364 min.
 
Bora Komorowskiego17:386 min.
 
Czerwony Dwór17:408 min.
 
Piastowska17:419 min.
 
Pomorska17:4311 min.
 
Gospody17:4412 min.
 
Pomorska - Osiedle17:4513 min.
 
Subisława17:4715 min.
 
Opacka17:4917 min.
 
Oliwa17:5119 min.
 
Obrońców Westerplatte17:5220 min.
 
Derdowskiego17:5321 min.
 
Tetmajera17:5422 min.
 
Bażyńskiego17:5523 min.
 
Uniwersytet17:5624 min.
 
Strzyża PKM17:5826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy