Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Władysława IV04:15
Nowy Port Oliwska04:16
Przychodnia04:17
Rybołowców04:18
Kasztanowa04:19
Latarnia Morska04:20
Krasickiego04:22
Brzeźno04:23
Mazurska04:24
Wczasy04:25
Dworska04:27
al. Hallera04:28
Grudziądzka04:30
Kolonia Uroda04:31
Kościuszki04:33
Mickiewicza04:34
Plac Komorowskiego04:36
Legionów04:38
Bajana04:39
Żwirki i Wigury
 
04:40
0 min.
 
Jana Pawła II04:411 min.
 
Startowa04:422 min.
 
Zaspa04:433 min.
 
Kołobrzeska04:444 min.
 
Bora Komorowskiego04:466 min.
 
Czerwony Dwór04:488 min.
 
Piastowska04:499 min.
 
Pomorska04:5111 min.
 
Osiedle Wejhera04:5212 min.
 
Helska04:5313 min.
 
Jelitkowo04:5414 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy