Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV04:53
Nowy Port Oliwska04:54
Przychodnia04:55
Rybołowców04:56
Kasztanowa04:57
Latarnia Morska04:58
Krasickiego05:00
Brzeźno05:01
Mazurska05:02
Wczasy05:03
Dworska05:05
al. Hallera05:06
Grudziądzka05:08
Kolonia Uroda05:09
Kościuszki05:11
Mickiewicza05:12
Plac Komorowskiego05:14
Legionów05:15
Bajana05:16
Żwirki i Wigury
 
05:17
0 min.
 
Jana Pawła II05:181 min.
 
Startowa05:192 min.
 
Zaspa05:203 min.
 
Kołobrzeska05:214 min.
 
Bora Komorowskiego05:236 min.
 
Czerwony Dwór05:258 min.
 
Piastowska05:269 min.
 
Pomorska05:2811 min.
 
Osiedle Wejhera05:2912 min.
 
Helska05:3013 min.
 
Jelitkowo05:3114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy