Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV05:58
Nowy Port Góreckiego05:59
Marynarki Polskiej06:01
Śnieżna06:02
Stadion Energa Gdańsk06:04
Mostostal06:05
Żaglowa - AmberExpo06:06
Swojska06:08
Węzeł Kliniczna06:09
Kliniczna - Szpital06:10
Wyspiańskiego06:12
Reja06:13
Mickiewicza06:15
Plac Komorowskiego06:17
Legionów06:19
Bajana06:20
Żwirki i Wigury
 
06:21
0 min.
 
Jana Pawła II06:221 min.
 
Startowa06:232 min.
 
Zaspa06:243 min.
 
Kołobrzeska06:254 min.
 
Bora Komorowskiego06:276 min.
 
Czerwony Dwór06:298 min.
 
Piastowska06:309 min.
 
Pomorska06:3211 min.
 
Osiedle Wejhera06:3312 min.
 
Helska06:3413 min.
 
Jelitkowo06:3514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy