Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża20:05
Stogi Pasanil20:10
Zimna20:11
Lessowa20:12
Kaczeńce20:13
Sucharskiego20:15
Lenartowicza20:16
Przeróbka20:17
Głęboka20:20
Brama Żuławska20:22
Akademia Muzyczna20:23
Chmielna20:24
Żabi Kruk20:25
Okopowa20:27
Brama Wyżynna20:29
Dworzec Główny20:31
Plac Solidarności20:33
Stocznia SKM20:35
Stocznia Północna20:37
Twarda20:38
Kliniczna - Szpital20:39
Wyspiańskiego20:41
Reja20:42
Mickiewicza20:44
Plac Komorowskiego
 
20:46
0 min.
 
Legionów20:482 min.
 
Bajana20:493 min.
 
Żwirki i Wigury20:504 min.
 
Jana Pawła II20:515 min.
 
Startowa20:526 min.
 
Zaspa20:537 min.
 
Kołobrzeska20:548 min.
 
Bora Komorowskiego20:5610 min.
 
Czerwony Dwór20:5812 min.
 
Piastowska20:5913 min.
 
Pomorska21:0115 min.
 
Osiedle Wejhera21:0216 min.
 
Helska21:0317 min.
 
Jelitkowo21:0418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy