Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Plaża17:09
Stogi Pasanil17:14
Zimna17:15
Lessowa17:16
Kaczeńce17:17
Sucharskiego17:19
Lenartowicza17:20
Przeróbka17:21
Głęboka17:24
Brama Żuławska17:26
Akademia Muzyczna17:27
Chmielna17:28
Żabi Kruk17:29
Okopowa17:31
Brama Wyżynna17:33
Dworzec Główny17:35
Plac Solidarności17:38
Stocznia SKM17:40
Stocznia Północna17:42
Twarda17:43
Kliniczna - Szpital17:44
Wyspiańskiego17:46
Reja17:47
Mickiewicza17:49
Plac Komorowskiego
 
17:51
0 min.
 
Legionów17:532 min.
 
Bajana17:543 min.
 
Żwirki i Wigury17:554 min.
 
Jana Pawła II17:565 min.
 
Startowa17:576 min.
 
Zaspa17:587 min.
 
Kołobrzeska17:598 min.
 
Bora Komorowskiego18:0110 min.
 
Czerwony Dwór18:0312 min.
 
Piastowska18:0413 min.
 
Pomorska18:0615 min.
 
Osiedle Wejhera18:0716 min.
 
Helska18:0817 min.
 
Jelitkowo18:0918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy