Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Plaża13:58
Stogi Pasanil14:03
Zimna14:04
Lessowa14:05
Kaczeńce14:06
Sucharskiego14:08
Lenartowicza14:09
Przeróbka14:10
Głęboka14:13
Brama Żuławska14:15
Akademia Muzyczna14:16
Chmielna14:17
Żabi Kruk14:18
Okopowa14:20
Brama Wyżynna14:22
Dworzec Główny14:24
Plac Solidarności14:27
Stocznia SKM14:29
Stocznia Północna14:31
Twarda14:32
Kliniczna - Szpital14:33
Wyspiańskiego14:35
Reja14:36
Mickiewicza14:38
Plac Komorowskiego
 
14:40
0 min.
 
Legionów14:422 min.
 
Bajana14:433 min.
 
Żwirki i Wigury14:444 min.
 
Jana Pawła II14:455 min.
 
Startowa14:466 min.
 
Zaspa14:477 min.
 
Kołobrzeska14:488 min.
 
Bora Komorowskiego14:5010 min.
 
Czerwony Dwór14:5212 min.
 
Piastowska14:5313 min.
 
Pomorska14:5515 min.
 
Osiedle Wejhera14:5616 min.
 
Helska14:5717 min.
 
Jelitkowo14:5818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy