Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Pasanil13:43
Zimna13:44
Lessowa13:45
Kaczeńce13:46
Sucharskiego13:48
Lenartowicza13:49
Przeróbka13:50
Głęboka13:53
Brama Żuławska13:55
Akademia Muzyczna13:56
Chmielna13:57
Żabi Kruk13:58
Okopowa14:00
Brama Wyżynna14:02
Dworzec Główny14:04
Plac Solidarności14:07
Stocznia SKM14:09
Stocznia Północna14:11
Twarda14:12
Kliniczna - Szpital14:13
Wyspiańskiego14:15
Reja14:16
Mickiewicza14:18
Plac Komorowskiego
 
14:20
0 min.
 
Legionów14:222 min.
 
Bajana14:233 min.
 
Żwirki i Wigury14:244 min.
 
Jana Pawła II14:255 min.
 
Startowa14:266 min.
 
Zaspa14:277 min.
 
Kołobrzeska14:288 min.
 
Bora Komorowskiego14:3010 min.
 
Czerwony Dwór14:3212 min.
 
Piastowska14:3313 min.
 
Pomorska14:3515 min.
 
Osiedle Wejhera14:3616 min.
 
Helska14:3717 min.
 
Jelitkowo14:3818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy