Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża12:29
Stogi Pasanil12:34
Zimna12:35
Lessowa12:36
Kaczeńce12:37
Sucharskiego12:39
Lenartowicza12:40
Przeróbka12:41
Głęboka12:44
Brama Żuławska12:46
Akademia Muzyczna12:47
Chmielna12:48
Żabi Kruk12:49
Okopowa12:51
Brama Wyżynna12:53
Dworzec Główny12:55
Plac Solidarności12:58
Stocznia SKM13:00
Stocznia Północna13:02
Twarda13:03
Kliniczna - Szpital13:04
Wyspiańskiego13:06
Reja13:07
Mickiewicza13:09
Plac Komorowskiego
 
13:11
0 min.
 
Legionów13:132 min.
 
Bajana13:143 min.
 
Żwirki i Wigury13:154 min.
 
Jana Pawła II13:165 min.
 
Startowa13:176 min.
 
Zaspa13:187 min.
 
Kołobrzeska13:198 min.
 
Bora Komorowskiego13:2110 min.
 
Czerwony Dwór13:2312 min.
 
Piastowska13:2413 min.
 
Pomorska13:2615 min.
 
Osiedle Wejhera13:2716 min.
 
Helska13:2817 min.
 
Jelitkowo13:2918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy