Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Plaża12:09
Stogi Pasanil12:14
Zimna12:15
Lessowa12:16
Kaczeńce12:17
Sucharskiego12:19
Lenartowicza12:20
Przeróbka12:21
Głęboka12:24
Brama Żuławska12:26
Akademia Muzyczna12:27
Chmielna12:28
Żabi Kruk12:29
Okopowa12:31
Brama Wyżynna12:33
Dworzec Główny12:35
Plac Solidarności12:38
Stocznia SKM12:40
Stocznia Północna12:42
Twarda12:43
Kliniczna - Szpital12:44
Wyspiańskiego12:46
Reja12:47
Mickiewicza12:49
Plac Komorowskiego
 
12:51
0 min.
 
Legionów12:532 min.
 
Bajana12:543 min.
 
Żwirki i Wigury12:554 min.
 
Jana Pawła II12:565 min.
 
Startowa12:576 min.
 
Zaspa12:587 min.
 
Kołobrzeska12:598 min.
 
Bora Komorowskiego13:0110 min.
 
Czerwony Dwór13:0312 min.
 
Piastowska13:0413 min.
 
Pomorska13:0615 min.
 
Osiedle Wejhera13:0716 min.
 
Helska13:0817 min.
 
Jelitkowo13:0918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy