Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża11:40
Stogi Pasanil11:45
Zimna11:46
Lessowa11:47
Kaczeńce11:48
Sucharskiego11:50
Lenartowicza11:51
Przeróbka11:52
Głęboka11:55
Brama Żuławska11:57
Akademia Muzyczna11:58
Chmielna11:59
Żabi Kruk12:00
Okopowa12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Plac Solidarności12:09
Stocznia SKM12:11
Stocznia Północna12:13
Twarda12:14
Kliniczna - Szpital12:15
Wyspiańskiego12:17
Reja12:18
Mickiewicza12:20
Plac Komorowskiego
 
12:22
0 min.
 
Legionów12:242 min.
 
Bajana12:253 min.
 
Żwirki i Wigury12:264 min.
 
Jana Pawła II12:275 min.
 
Startowa12:286 min.
 
Zaspa12:297 min.
 
Kołobrzeska12:308 min.
 
Bora Komorowskiego12:3210 min.
 
Czerwony Dwór12:3412 min.
 
Piastowska12:3513 min.
 
Pomorska12:3715 min.
 
Osiedle Wejhera12:3816 min.
 
Helska12:3917 min.
 
Jelitkowo12:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy