Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Plaża09:40
Stogi Pasanil09:45
Zimna09:46
Lessowa09:47
Kaczeńce09:48
Sucharskiego09:50
Lenartowicza09:51
Przeróbka09:52
Głęboka09:55
Brama Żuławska09:57
Akademia Muzyczna09:58
Chmielna09:59
Żabi Kruk10:00
Okopowa10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Plac Solidarności10:09
Stocznia SKM10:11
Stocznia Północna10:13
Twarda10:14
Kliniczna - Szpital10:15
Wyspiańskiego10:17
Reja10:18
Mickiewicza10:20
Plac Komorowskiego
 
10:22
0 min.
 
Legionów10:242 min.
 
Bajana10:253 min.
 
Żwirki i Wigury10:264 min.
 
Jana Pawła II10:275 min.
 
Startowa10:286 min.
 
Zaspa10:297 min.
 
Kołobrzeska10:308 min.
 
Bora Komorowskiego10:3210 min.
 
Czerwony Dwór10:3412 min.
 
Piastowska10:3513 min.
 
Pomorska10:3715 min.
 
Osiedle Wejhera10:3816 min.
 
Helska10:3917 min.
 
Jelitkowo10:4018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy