Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża20:54
Stogi Pasanil20:59
Zimna21:00
Lessowa21:01
Kaczeńce21:02
Sucharskiego21:04
Lenartowicza21:05
Przeróbka21:06
Głęboka21:09
Brama Żuławska21:11
Akademia Muzyczna21:12
Chmielna21:13
Żabi Kruk21:14
Okopowa21:16
Brama Wyżynna21:18
Dworzec Główny21:20
Plac Solidarności21:22
Stocznia SKM21:23
Stocznia Północna21:25
Twarda21:26
Kliniczna - Szpital21:27
Wyspiańskiego21:29
Reja21:30
Mickiewicza21:32
Plac Komorowskiego
 
21:34
0 min.
 
Legionów21:351 min.
 
Bajana21:362 min.
 
Żwirki i Wigury21:373 min.
 
Jana Pawła II21:384 min.
 
Startowa21:395 min.
 
Zaspa21:406 min.
 
Kołobrzeska21:417 min.
 
Bora Komorowskiego21:439 min.
 
Czerwony Dwór21:4511 min.
 
Piastowska21:4612 min.
 
Pomorska21:4814 min.
 
Osiedle Wejhera21:4915 min.
 
Helska21:5016 min.
 
Jelitkowo21:5117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy