Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża19:06
Stogi Pasanil19:11
Zimna19:12
Lessowa19:13
Kaczeńce19:14
Sucharskiego19:16
Lenartowicza19:17
Przeróbka19:18
Głęboka19:21
Brama Żuławska19:23
Akademia Muzyczna19:24
Chmielna19:25
Żabi Kruk19:26
Okopowa19:28
Brama Wyżynna19:30
Dworzec Główny19:32
Plac Solidarności19:34
Stocznia SKM19:36
Stocznia Północna19:38
Twarda19:39
Kliniczna - Szpital19:40
Wyspiańskiego19:42
Reja19:43
Mickiewicza19:45
Plac Komorowskiego
 
19:47
0 min.
 
Legionów19:492 min.
 
Bajana19:503 min.
 
Żwirki i Wigury19:514 min.
 
Jana Pawła II19:525 min.
 
Startowa19:536 min.
 
Zaspa19:547 min.
 
Kołobrzeska19:558 min.
 
Bora Komorowskiego19:5710 min.
 
Czerwony Dwór19:5912 min.
 
Piastowska20:0013 min.
 
Pomorska20:0215 min.
 
Osiedle Wejhera20:0316 min.
 
Helska20:0417 min.
 
Jelitkowo20:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy