Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża17:51
Stogi Pasanil17:56
Zimna17:57
Lessowa17:58
Kaczeńce17:59
Sucharskiego18:01
Lenartowicza18:02
Przeróbka18:03
Głęboka18:06
Brama Żuławska18:08
Akademia Muzyczna18:09
Chmielna18:10
Żabi Kruk18:11
Okopowa18:13
Brama Wyżynna18:15
Dworzec Główny18:17
Plac Solidarności18:19
Stocznia SKM18:21
Stocznia Północna18:23
Twarda18:24
Kliniczna - Szpital18:25
Wyspiańskiego18:27
Reja18:28
Mickiewicza18:30
Plac Komorowskiego
 
18:32
0 min.
 
Legionów18:342 min.
 
Bajana18:353 min.
 
Żwirki i Wigury18:364 min.
 
Jana Pawła II18:375 min.
 
Startowa18:386 min.
 
Zaspa18:397 min.
 
Kołobrzeska18:408 min.
 
Bora Komorowskiego18:4210 min.
 
Czerwony Dwór18:4412 min.
 
Piastowska18:4513 min.
 
Pomorska18:4715 min.
 
Osiedle Wejhera18:4816 min.
 
Helska18:4917 min.
 
Jelitkowo18:5018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy