Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Plaża14:11
Stogi Pasanil14:16
Zimna14:17
Lessowa14:18
Kaczeńce14:19
Sucharskiego14:21
Lenartowicza14:22
Przeróbka14:23
Głęboka14:26
Brama Żuławska14:28
Akademia Muzyczna14:29
Chmielna14:30
Żabi Kruk14:31
Okopowa14:33
Brama Wyżynna14:35
Dworzec Główny14:37
Plac Solidarności14:39
Stocznia SKM14:41
Stocznia Północna14:43
Twarda14:44
Kliniczna - Szpital14:45
Wyspiańskiego14:47
Reja14:48
Mickiewicza14:50
Plac Komorowskiego
 
14:52
0 min.
 
Legionów14:542 min.
 
Bajana14:553 min.
 
Żwirki i Wigury14:564 min.
 
Jana Pawła II14:575 min.
 
Startowa14:586 min.
 
Zaspa14:597 min.
 
Kołobrzeska15:008 min.
 
Bora Komorowskiego15:0210 min.
 
Czerwony Dwór15:0412 min.
 
Piastowska15:0513 min.
 
Pomorska15:0715 min.
 
Osiedle Wejhera15:0816 min.
 
Helska15:0917 min.
 
Jelitkowo15:1018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy