Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża14:03
Stogi Pasanil14:08
Zimna14:09
Lessowa14:10
Kaczeńce14:11
Sucharskiego14:13
Lenartowicza14:14
Przeróbka14:15
Głęboka14:18
Brama Żuławska14:20
Akademia Muzyczna14:21
Chmielna14:22
Żabi Kruk14:23
Okopowa14:25
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:29
Plac Solidarności14:31
Stocznia SKM14:33
Stocznia Północna14:35
Twarda14:36
Kliniczna - Szpital14:37
Wyspiańskiego14:39
Reja14:40
Mickiewicza14:42
Plac Komorowskiego
 
14:44
0 min.
 
Legionów14:462 min.
 
Bajana14:473 min.
 
Żwirki i Wigury14:484 min.
 
Jana Pawła II14:495 min.
 
Startowa14:506 min.
 
Zaspa14:517 min.
 
Kołobrzeska14:528 min.
 
Bora Komorowskiego14:5410 min.
 
Czerwony Dwór14:5612 min.
 
Piastowska14:5713 min.
 
Pomorska14:5915 min.
 
Osiedle Wejhera15:0016 min.
 
Helska15:0117 min.
 
Jelitkowo15:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy