Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Plaża13:11
Stogi Pasanil13:16
Zimna13:17
Lessowa13:18
Kaczeńce13:19
Sucharskiego13:21
Lenartowicza13:22
Przeróbka13:23
Głęboka13:26
Brama Żuławska13:28
Akademia Muzyczna13:29
Chmielna13:30
Żabi Kruk13:31
Okopowa13:33
Brama Wyżynna13:35
Dworzec Główny13:37
Plac Solidarności13:39
Stocznia SKM13:41
Stocznia Północna13:43
Twarda13:44
Kliniczna - Szpital13:45
Wyspiańskiego13:47
Reja13:48
Mickiewicza13:50
Plac Komorowskiego
 
13:52
0 min.
 
Legionów13:542 min.
 
Bajana13:553 min.
 
Żwirki i Wigury13:564 min.
 
Jana Pawła II13:575 min.
 
Startowa13:586 min.
 
Zaspa13:597 min.
 
Kołobrzeska14:008 min.
 
Bora Komorowskiego14:0210 min.
 
Czerwony Dwór14:0412 min.
 
Piastowska14:0513 min.
 
Pomorska14:0715 min.
 
Osiedle Wejhera14:0816 min.
 
Helska14:0917 min.
 
Jelitkowo14:1018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy