Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża11:43
Stogi Pasanil11:48
Zimna11:49
Lessowa11:50
Kaczeńce11:51
Sucharskiego11:53
Lenartowicza11:54
Przeróbka11:55
Głęboka11:58
Brama Żuławska12:00
Akademia Muzyczna12:01
Chmielna12:02
Żabi Kruk12:03
Okopowa12:05
Brama Wyżynna12:07
Dworzec Główny12:09
Plac Solidarności12:11
Stocznia SKM12:13
Stocznia Północna12:15
Twarda12:16
Kliniczna - Szpital12:17
Wyspiańskiego12:19
Reja12:20
Mickiewicza12:22
Plac Komorowskiego
 
12:24
0 min.
 
Legionów12:262 min.
 
Bajana12:273 min.
 
Żwirki i Wigury12:284 min.
 
Jana Pawła II12:295 min.
 
Startowa12:306 min.
 
Zaspa12:317 min.
 
Kołobrzeska12:328 min.
 
Bora Komorowskiego12:3410 min.
 
Czerwony Dwór12:3612 min.
 
Piastowska12:3713 min.
 
Pomorska12:3915 min.
 
Osiedle Wejhera12:4016 min.
 
Helska12:4117 min.
 
Jelitkowo12:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy