Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża09:24
Stogi Pasanil09:29
Zimna09:30
Lessowa09:31
Kaczeńce09:32
Sucharskiego09:34
Lenartowicza09:35
Przeróbka09:36
Głęboka09:39
Brama Żuławska09:41
Akademia Muzyczna09:42
Chmielna09:43
Żabi Kruk09:44
Okopowa09:46
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Plac Solidarności09:52
Stocznia SKM09:53
Stocznia Północna09:55
Twarda09:56
Kliniczna - Szpital09:57
Wyspiańskiego09:59
Reja10:00
Mickiewicza10:02
Plac Komorowskiego
 
10:04
0 min.
 
Legionów10:051 min.
 
Bajana10:062 min.
 
Żwirki i Wigury10:073 min.
 
Jana Pawła II10:084 min.
 
Startowa10:095 min.
 
Zaspa10:106 min.
 
Kołobrzeska10:117 min.
 
Bora Komorowskiego10:139 min.
 
Czerwony Dwór10:1511 min.
 
Piastowska10:1612 min.
 
Pomorska10:1814 min.
 
Osiedle Wejhera10:1915 min.
 
Helska10:2016 min.
 
Jelitkowo10:2117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy