Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża05:24
Stogi Pasanil05:29
Zimna05:30
Lessowa05:31
Kaczeńce05:32
Sucharskiego05:34
Lenartowicza05:35
Przeróbka05:36
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:42
Chmielna05:43
Żabi Kruk05:44
Okopowa05:46
Brama Wyżynna05:48
Dworzec Główny05:50
Plac Solidarności05:52
Stocznia SKM05:53
Stocznia Północna05:55
Twarda05:56
Kliniczna - Szpital05:57
Wyspiańskiego05:59
Reja06:00
Mickiewicza06:02
Plac Komorowskiego
 
06:04
0 min.
 
Legionów06:051 min.
 
Bajana06:062 min.
 
Żwirki i Wigury06:073 min.
 
Jana Pawła II06:084 min.
 
Startowa06:095 min.
 
Zaspa06:106 min.
 
Kołobrzeska06:117 min.
 
Bora Komorowskiego06:139 min.
 
Czerwony Dwór06:1511 min.
 
Piastowska06:1612 min.
 
Pomorska06:1814 min.
 
Osiedle Wejhera06:1915 min.
 
Helska06:2016 min.
 
Jelitkowo06:2117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy