Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Stogi Plaża21:54
Stogi Pasanil21:59
Zimna22:00
Lessowa22:01
Kaczeńce22:02
Sucharskiego22:04
Lenartowicza22:05
Przeróbka22:06
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:12
Chmielna22:13
Żabi Kruk22:14
Okopowa22:16
Brama Wyżynna22:18
Dworzec Główny22:20
Plac Solidarności22:22
Stocznia SKM22:23
Stocznia Północna22:25
Twarda22:26
Kliniczna - Szpital22:27
Wyspiańskiego22:29
Reja22:30
Mickiewicza22:32
Plac Komorowskiego
 
22:34
0 min.
 
Legionów22:351 min.
 
Bajana22:362 min.
 
Żwirki i Wigury22:373 min.
 
Jana Pawła II22:384 min.
 
Startowa22:395 min.
 
Zaspa22:406 min.
 
Kołobrzeska22:417 min.
 
Bora Komorowskiego22:439 min.
 
Czerwony Dwór22:4511 min.
 
Piastowska22:4612 min.
 
Pomorska22:4814 min.
 
Osiedle Wejhera22:4915 min.
 
Helska22:5016 min.
 
Jelitkowo22:5117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy