Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża19:46
Stogi Pasanil19:51
Zimna19:52
Lessowa19:53
Kaczeńce19:54
Sucharskiego19:56
Lenartowicza19:57
Przeróbka19:58
Głęboka20:01
Brama Żuławska20:03
Akademia Muzyczna20:04
Chmielna20:05
Żabi Kruk20:06
Okopowa20:08
Brama Wyżynna20:10
Dworzec Główny20:12
Plac Solidarności20:14
Stocznia SKM20:16
Stocznia Północna20:18
Twarda20:19
Kliniczna - Szpital20:20
Wyspiańskiego20:22
Reja20:23
Mickiewicza20:25
Plac Komorowskiego
 
20:27
0 min.
 
Legionów20:292 min.
 
Bajana20:303 min.
 
Żwirki i Wigury20:314 min.
 
Jana Pawła II20:325 min.
 
Startowa20:336 min.
 
Zaspa20:347 min.
 
Kołobrzeska20:358 min.
 
Bora Komorowskiego20:3710 min.
 
Czerwony Dwór20:3912 min.
 
Piastowska20:4013 min.
 
Pomorska20:4215 min.
 
Osiedle Wejhera20:4316 min.
 
Helska20:4417 min.
 
Jelitkowo20:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy