Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Stogi Plaża19:26
Stogi Pasanil19:31
Zimna19:32
Lessowa19:33
Kaczeńce19:34
Sucharskiego19:36
Lenartowicza19:37
Przeróbka19:38
Głęboka19:41
Brama Żuławska19:43
Akademia Muzyczna19:44
Chmielna19:45
Żabi Kruk19:46
Okopowa19:48
Brama Wyżynna19:50
Dworzec Główny19:52
Plac Solidarności19:54
Stocznia SKM19:56
Stocznia Północna19:58
Twarda19:59
Kliniczna - Szpital20:00
Wyspiańskiego20:02
Reja20:03
Mickiewicza20:05
Plac Komorowskiego
 
20:07
0 min.
 
Legionów20:092 min.
 
Bajana20:103 min.
 
Żwirki i Wigury20:114 min.
 
Jana Pawła II20:125 min.
 
Startowa20:136 min.
 
Zaspa20:147 min.
 
Kołobrzeska20:158 min.
 
Bora Komorowskiego20:1710 min.
 
Czerwony Dwór20:1912 min.
 
Piastowska20:2013 min.
 
Pomorska20:2215 min.
 
Osiedle Wejhera20:2316 min.
 
Helska20:2417 min.
 
Jelitkowo20:2518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy