Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża16:43
Stogi Pasanil16:48
Zimna16:49
Lessowa16:50
Kaczeńce16:51
Sucharskiego16:53
Lenartowicza16:54
Przeróbka16:55
Głęboka16:58
Brama Żuławska17:00
Akademia Muzyczna17:01
Chmielna17:02
Żabi Kruk17:03
Okopowa17:05
Brama Wyżynna17:07
Dworzec Główny17:09
Plac Solidarności17:11
Stocznia SKM17:13
Stocznia Północna17:15
Twarda17:16
Kliniczna - Szpital17:17
Wyspiańskiego17:19
Reja17:20
Mickiewicza17:22
Plac Komorowskiego
 
17:24
0 min.
 
Legionów17:262 min.
 
Bajana17:273 min.
 
Żwirki i Wigury17:284 min.
 
Jana Pawła II17:295 min.
 
Startowa17:306 min.
 
Zaspa17:317 min.
 
Kołobrzeska17:328 min.
 
Bora Komorowskiego17:3410 min.
 
Czerwony Dwór17:3612 min.
 
Piastowska17:3713 min.
 
Pomorska17:3915 min.
 
Osiedle Wejhera17:4016 min.
 
Helska17:4117 min.
 
Jelitkowo17:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy