Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża16:23
Stogi Pasanil16:28
Zimna16:29
Lessowa16:30
Kaczeńce16:31
Sucharskiego16:33
Lenartowicza16:34
Przeróbka16:35
Głęboka16:38
Brama Żuławska16:40
Akademia Muzyczna16:41
Chmielna16:42
Żabi Kruk16:43
Okopowa16:45
Brama Wyżynna16:47
Dworzec Główny16:49
Plac Solidarności16:51
Stocznia SKM16:53
Stocznia Północna16:55
Twarda16:56
Kliniczna - Szpital16:57
Wyspiańskiego16:59
Reja17:00
Mickiewicza17:02
Plac Komorowskiego
 
17:04
0 min.
 
Legionów17:062 min.
 
Bajana17:073 min.
 
Żwirki i Wigury17:084 min.
 
Jana Pawła II17:095 min.
 
Startowa17:106 min.
 
Zaspa17:117 min.
 
Kołobrzeska17:128 min.
 
Bora Komorowskiego17:1410 min.
 
Czerwony Dwór17:1612 min.
 
Piastowska17:1713 min.
 
Pomorska17:1915 min.
 
Osiedle Wejhera17:2016 min.
 
Helska17:2117 min.
 
Jelitkowo17:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy