Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża15:31
Stogi Pasanil15:36
Zimna15:37
Lessowa15:38
Kaczeńce15:39
Sucharskiego15:41
Lenartowicza15:42
Przeróbka15:43
Głęboka15:46
Brama Żuławska15:48
Akademia Muzyczna15:49
Chmielna15:50
Żabi Kruk15:51
Okopowa15:53
Brama Wyżynna15:55
Dworzec Główny15:57
Plac Solidarności15:59
Stocznia SKM16:01
Stocznia Północna16:03
Twarda16:04
Kliniczna - Szpital16:05
Wyspiańskiego16:07
Reja16:08
Mickiewicza16:10
Plac Komorowskiego
 
16:12
0 min.
 
Legionów16:142 min.
 
Bajana16:153 min.
 
Żwirki i Wigury16:164 min.
 
Jana Pawła II16:175 min.
 
Startowa16:186 min.
 
Zaspa16:197 min.
 
Kołobrzeska16:208 min.
 
Bora Komorowskiego16:2210 min.
 
Czerwony Dwór16:2412 min.
 
Piastowska16:2513 min.
 
Pomorska16:2715 min.
 
Osiedle Wejhera16:2816 min.
 
Helska16:2917 min.
 
Jelitkowo16:3018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy