Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża13:03
Stogi Pasanil13:08
Zimna13:09
Lessowa13:10
Kaczeńce13:11
Sucharskiego13:13
Lenartowicza13:14
Przeróbka13:15
Głęboka13:18
Brama Żuławska13:20
Akademia Muzyczna13:21
Chmielna13:22
Żabi Kruk13:23
Okopowa13:25
Brama Wyżynna13:27
Dworzec Główny13:29
Plac Solidarności13:31
Stocznia SKM13:33
Stocznia Północna13:35
Twarda13:36
Kliniczna - Szpital13:37
Wyspiańskiego13:39
Reja13:40
Mickiewicza13:42
Plac Komorowskiego
 
13:44
0 min.
 
Legionów13:462 min.
 
Bajana13:473 min.
 
Żwirki i Wigury13:484 min.
 
Jana Pawła II13:495 min.
 
Startowa13:506 min.
 
Zaspa13:517 min.
 
Kołobrzeska13:528 min.
 
Bora Komorowskiego13:5410 min.
 
Czerwony Dwór13:5612 min.
 
Piastowska13:5713 min.
 
Pomorska13:5915 min.
 
Osiedle Wejhera14:0016 min.
 
Helska14:0117 min.
 
Jelitkowo14:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy