Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża12:43
Stogi Pasanil12:48
Zimna12:49
Lessowa12:50
Kaczeńce12:51
Sucharskiego12:53
Lenartowicza12:54
Przeróbka12:55
Głęboka12:58
Brama Żuławska13:00
Akademia Muzyczna13:01
Chmielna13:02
Żabi Kruk13:03
Okopowa13:05
Brama Wyżynna13:07
Dworzec Główny13:09
Plac Solidarności13:11
Stocznia SKM13:13
Stocznia Północna13:15
Twarda13:16
Kliniczna - Szpital13:17
Wyspiańskiego13:19
Reja13:20
Mickiewicza13:22
Plac Komorowskiego
 
13:24
0 min.
 
Legionów13:262 min.
 
Bajana13:273 min.
 
Żwirki i Wigury13:284 min.
 
Jana Pawła II13:295 min.
 
Startowa13:306 min.
 
Zaspa13:317 min.
 
Kołobrzeska13:328 min.
 
Bora Komorowskiego13:3410 min.
 
Czerwony Dwór13:3612 min.
 
Piastowska13:3713 min.
 
Pomorska13:3915 min.
 
Osiedle Wejhera13:4016 min.
 
Helska13:4117 min.
 
Jelitkowo13:4218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy