Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża11:51
Stogi Pasanil11:56
Zimna11:57
Lessowa11:58
Kaczeńce11:59
Sucharskiego12:01
Lenartowicza12:02
Przeróbka12:03
Głęboka12:06
Brama Żuławska12:08
Akademia Muzyczna12:09
Chmielna12:10
Żabi Kruk12:11
Okopowa12:13
Brama Wyżynna12:15
Dworzec Główny12:17
Plac Solidarności12:19
Stocznia SKM12:21
Stocznia Północna12:23
Twarda12:24
Kliniczna - Szpital12:25
Wyspiańskiego12:27
Reja12:28
Mickiewicza12:30
Plac Komorowskiego
 
12:32
0 min.
 
Legionów12:342 min.
 
Bajana12:353 min.
 
Żwirki i Wigury12:364 min.
 
Jana Pawła II12:375 min.
 
Startowa12:386 min.
 
Zaspa12:397 min.
 
Kołobrzeska12:408 min.
 
Bora Komorowskiego12:4210 min.
 
Czerwony Dwór12:4412 min.
 
Piastowska12:4513 min.
 
Pomorska12:4715 min.
 
Osiedle Wejhera12:4816 min.
 
Helska12:4917 min.
 
Jelitkowo12:5018 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy