Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża10:06
Stogi Pasanil10:11
Zimna10:12
Lessowa10:13
Kaczeńce10:14
Sucharskiego10:16
Lenartowicza10:17
Przeróbka10:18
Głęboka10:21
Brama Żuławska10:23
Akademia Muzyczna10:24
Chmielna10:25
Żabi Kruk10:26
Okopowa10:28
Brama Wyżynna10:30
Dworzec Główny10:32
Plac Solidarności10:34
Stocznia SKM10:36
Stocznia Północna10:38
Twarda10:39
Kliniczna - Szpital10:40
Wyspiańskiego10:42
Reja10:43
Mickiewicza10:45
Plac Komorowskiego
 
10:47
0 min.
 
Legionów10:492 min.
 
Bajana10:503 min.
 
Żwirki i Wigury10:514 min.
 
Jana Pawła II10:525 min.
 
Startowa10:536 min.
 
Zaspa10:547 min.
 
Kołobrzeska10:558 min.
 
Bora Komorowskiego10:5710 min.
 
Czerwony Dwór10:5912 min.
 
Piastowska11:0013 min.
 
Pomorska11:0215 min.
 
Osiedle Wejhera11:0316 min.
 
Helska11:0417 min.
 
Jelitkowo11:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy