Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Plaża09:06
Stogi Pasanil09:11
Zimna09:12
Lessowa09:13
Kaczeńce09:14
Sucharskiego09:16
Lenartowicza09:17
Przeróbka09:18
Głęboka09:21
Brama Żuławska09:23
Akademia Muzyczna09:24
Chmielna09:25
Żabi Kruk09:26
Okopowa09:28
Brama Wyżynna09:30
Dworzec Główny09:32
Plac Solidarności09:34
Stocznia SKM09:36
Stocznia Północna09:38
Twarda09:39
Kliniczna - Szpital09:40
Wyspiańskiego09:42
Reja09:43
Mickiewicza09:45
Plac Komorowskiego
 
09:47
0 min.
 
Legionów09:492 min.
 
Bajana09:503 min.
 
Żwirki i Wigury09:514 min.
 
Jana Pawła II09:525 min.
 
Startowa09:536 min.
 
Zaspa09:547 min.
 
Kołobrzeska09:558 min.
 
Bora Komorowskiego09:5710 min.
 
Czerwony Dwór09:5912 min.
 
Piastowska10:0013 min.
 
Pomorska10:0215 min.
 
Osiedle Wejhera10:0316 min.
 
Helska10:0417 min.
 
Jelitkowo10:0518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy