Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża07:26
Stogi Pasanil07:31
Zimna07:32
Lessowa07:33
Kaczeńce07:34
Sucharskiego07:36
Lenartowicza07:37
Przeróbka07:38
Głęboka07:41
Brama Żuławska07:43
Akademia Muzyczna07:44
Chmielna07:45
Żabi Kruk07:46
Okopowa07:48
Brama Wyżynna07:50
Dworzec Główny07:52
Plac Solidarności07:54
Stocznia SKM07:56
Stocznia Północna07:58
Twarda07:59
Kliniczna - Szpital08:00
Wyspiańskiego08:02
Reja08:03
Mickiewicza08:05
Plac Komorowskiego
 
08:07
0 min.
 
Legionów08:092 min.
 
Bajana08:103 min.
 
Żwirki i Wigury08:114 min.
 
Jana Pawła II08:125 min.
 
Startowa08:136 min.
 
Zaspa08:147 min.
 
Kołobrzeska08:158 min.
 
Bora Komorowskiego08:1710 min.
 
Czerwony Dwór08:1912 min.
 
Piastowska08:2013 min.
 
Pomorska08:2215 min.
 
Osiedle Wejhera08:2316 min.
 
Helska08:2417 min.
 
Jelitkowo08:2518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy