Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Stogi Plaża06:46
Stogi Pasanil06:51
Zimna06:52
Lessowa06:53
Kaczeńce06:54
Sucharskiego06:56
Lenartowicza06:57
Przeróbka06:58
Głęboka07:01
Brama Żuławska07:03
Akademia Muzyczna07:04
Chmielna07:05
Żabi Kruk07:06
Okopowa07:08
Brama Wyżynna07:10
Dworzec Główny07:12
Plac Solidarności07:14
Stocznia SKM07:16
Stocznia Północna07:18
Twarda07:19
Kliniczna - Szpital07:20
Wyspiańskiego07:22
Reja07:23
Mickiewicza07:25
Plac Komorowskiego
 
07:27
0 min.
 
Legionów07:292 min.
 
Bajana07:303 min.
 
Żwirki i Wigury07:314 min.
 
Jana Pawła II07:325 min.
 
Startowa07:336 min.
 
Zaspa07:347 min.
 
Kołobrzeska07:358 min.
 
Bora Komorowskiego07:3710 min.
 
Czerwony Dwór07:3912 min.
 
Piastowska07:4013 min.
 
Pomorska07:4215 min.
 
Osiedle Wejhera07:4316 min.
 
Helska07:4417 min.
 
Jelitkowo07:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy