Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża06:24
Stogi Pasanil06:29
Zimna06:30
Lessowa06:31
Kaczeńce06:32
Sucharskiego06:34
Lenartowicza06:35
Przeróbka06:36
Głęboka06:39
Brama Żuławska06:41
Akademia Muzyczna06:42
Chmielna06:43
Żabi Kruk06:44
Okopowa06:46
Brama Wyżynna06:48
Dworzec Główny06:50
Plac Solidarności06:52
Stocznia SKM06:53
Stocznia Północna06:55
Twarda06:56
Kliniczna - Szpital06:57
Wyspiańskiego06:59
Reja07:00
Mickiewicza07:02
Plac Komorowskiego
 
07:04
0 min.
 
Legionów07:051 min.
 
Bajana07:062 min.
 
Żwirki i Wigury07:073 min.
 
Jana Pawła II07:084 min.
 
Startowa07:095 min.
 
Zaspa07:106 min.
 
Kołobrzeska07:117 min.
 
Bora Komorowskiego07:139 min.
 
Czerwony Dwór07:1511 min.
 
Piastowska07:1612 min.
 
Pomorska07:1814 min.
 
Osiedle Wejhera07:1915 min.
 
Helska07:2016 min.
 
Jelitkowo07:2117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy