Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża20:05
Stogi Pasanil20:10
Zimna20:11
Lessowa20:12
Kaczeńce20:13
Sucharskiego20:15
Lenartowicza20:16
Przeróbka20:17
Głęboka20:20
Brama Żuławska20:22
Akademia Muzyczna20:23
Chmielna20:24
Żabi Kruk20:25
Okopowa20:27
Brama Wyżynna20:29
Dworzec Główny20:31
Plac Solidarności20:33
Stocznia SKM20:35
Stocznia Północna20:37
Twarda
 
20:38
0 min.
 
Kliniczna - Szpital20:391 min.
 
Wyspiańskiego20:413 min.
 
Reja20:424 min.
 
Mickiewicza20:446 min.
 
Plac Komorowskiego20:468 min.
 
Legionów20:4810 min.
 
Bajana20:4911 min.
 
Żwirki i Wigury20:5012 min.
 
Jana Pawła II20:5113 min.
 
Startowa20:5214 min.
 
Zaspa20:5315 min.
 
Kołobrzeska20:5416 min.
 
Bora Komorowskiego20:5618 min.
 
Czerwony Dwór20:5820 min.
 
Piastowska20:5921 min.
 
Pomorska21:0123 min.
 
Osiedle Wejhera21:0224 min.
 
Helska21:0325 min.
 
Jelitkowo21:0426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy