Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Plaża14:58
Stogi Pasanil15:03
Zimna15:04
Lessowa15:05
Kaczeńce15:06
Sucharskiego15:08
Lenartowicza15:09
Przeróbka15:10
Głęboka15:13
Brama Żuławska15:15
Akademia Muzyczna15:16
Chmielna15:17
Żabi Kruk15:18
Okopowa15:20
Brama Wyżynna15:22
Dworzec Główny15:24
Plac Solidarności15:27
Stocznia SKM15:29
Stocznia Północna15:31
Twarda
 
15:32
0 min.
 
Kliniczna - Szpital15:331 min.
 
Wyspiańskiego15:353 min.
 
Reja15:364 min.
 
Mickiewicza15:386 min.
 
Plac Komorowskiego15:408 min.
 
Legionów15:4210 min.
 
Bajana15:4311 min.
 
Żwirki i Wigury15:4412 min.
 
Jana Pawła II15:4513 min.
 
Startowa15:4614 min.
 
Zaspa15:4715 min.
 
Kołobrzeska15:4816 min.
 
Bora Komorowskiego15:5018 min.
 
Czerwony Dwór15:5220 min.
 
Piastowska15:5321 min.
 
Pomorska15:5523 min.
 
Osiedle Wejhera15:5624 min.
 
Helska15:5725 min.
 
Jelitkowo15:5826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy