Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Stogi Plaża07:46
Stogi Pasanil07:51
Zimna07:52
Lessowa07:53
Kaczeńce07:54
Sucharskiego07:56
Lenartowicza07:57
Przeróbka07:58
Głęboka08:01
Brama Żuławska08:03
Akademia Muzyczna08:04
Chmielna08:05
Żabi Kruk08:06
Okopowa08:08
Brama Wyżynna08:10
Dworzec Główny08:12
Plac Solidarności08:15
Stocznia SKM08:17
Stocznia Północna08:19
Twarda
 
08:20
0 min.
 
Kliniczna - Szpital08:211 min.
 
Wyspiańskiego08:233 min.
 
Reja08:244 min.
 
Mickiewicza08:266 min.
 
Plac Komorowskiego08:288 min.
 
Legionów08:3010 min.
 
Bajana08:3111 min.
 
Żwirki i Wigury08:3212 min.
 
Jana Pawła II08:3313 min.
 
Startowa08:3414 min.
 
Zaspa08:3515 min.
 
Kołobrzeska08:3616 min.
 
Bora Komorowskiego08:3818 min.
 
Czerwony Dwór08:4020 min.
 
Piastowska08:4121 min.
 
Pomorska08:4323 min.
 
Osiedle Wejhera08:4424 min.
 
Helska08:4525 min.
 
Jelitkowo08:4626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy