Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża12:03
Stogi Pasanil12:08
Zimna12:09
Lessowa12:10
Kaczeńce12:11
Sucharskiego12:13
Lenartowicza12:14
Przeróbka12:15
Głęboka12:18
Brama Żuławska12:20
Akademia Muzyczna12:21
Chmielna12:22
Żabi Kruk12:23
Okopowa12:25
Brama Wyżynna12:27
Dworzec Główny12:29
Plac Solidarności12:31
Stocznia SKM12:33
Stocznia Północna12:35
Twarda
 
12:36
0 min.
 
Kliniczna - Szpital12:371 min.
 
Wyspiańskiego12:393 min.
 
Reja12:404 min.
 
Mickiewicza12:426 min.
 
Plac Komorowskiego12:448 min.
 
Legionów12:4610 min.
 
Bajana12:4711 min.
 
Żwirki i Wigury12:4812 min.
 
Jana Pawła II12:4913 min.
 
Startowa12:5014 min.
 
Zaspa12:5115 min.
 
Kołobrzeska12:5216 min.
 
Bora Komorowskiego12:5418 min.
 
Czerwony Dwór12:5620 min.
 
Piastowska12:5721 min.
 
Pomorska12:5923 min.
 
Osiedle Wejhera13:0024 min.
 
Helska13:0125 min.
 
Jelitkowo13:0226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy