Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża13:31
Stogi Pasanil13:36
Zimna13:37
Lessowa13:38
Kaczeńce13:39
Sucharskiego13:41
Lenartowicza13:42
Przeróbka13:43
Głęboka13:46
Brama Żuławska13:48
Akademia Muzyczna13:49
Chmielna13:50
Żabi Kruk13:51
Okopowa13:53
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:57
Plac Solidarności13:59
Stocznia SKM14:01
Stocznia Północna14:03
Twarda
 
14:04
0 min.
 
Kliniczna - Szpital14:051 min.
 
Wyspiańskiego14:073 min.
 
Reja14:084 min.
 
Mickiewicza14:106 min.
 
Plac Komorowskiego14:128 min.
 
Legionów14:1410 min.
 
Bajana14:1511 min.
 
Żwirki i Wigury14:1612 min.
 
Jana Pawła II14:1713 min.
 
Startowa14:1814 min.
 
Zaspa14:1915 min.
 
Kołobrzeska14:2016 min.
 
Bora Komorowskiego14:2218 min.
 
Czerwony Dwór14:2420 min.
 
Piastowska14:2521 min.
 
Pomorska14:2723 min.
 
Osiedle Wejhera14:2824 min.
 
Helska14:2925 min.
 
Jelitkowo14:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy