Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Plaża18:29
Stogi Pasanil18:34
Zimna18:35
Lessowa18:36
Kaczeńce18:37
Sucharskiego18:39
Lenartowicza18:40
Przeróbka18:41
Głęboka18:44
Brama Żuławska18:46
Akademia Muzyczna18:47
Chmielna18:48
Żabi Kruk18:49
Okopowa18:51
Brama Wyżynna
 
18:53
0 min.
 
Dworzec Główny18:552 min.
 
Plac Solidarności18:585 min.
 
Stocznia SKM19:007 min.
 
Stocznia Północna19:029 min.
 
Twarda19:0310 min.
 
Kliniczna - Szpital19:0411 min.
 
Wyspiańskiego19:0613 min.
 
Reja19:0714 min.
 
Mickiewicza19:0916 min.
 
Plac Komorowskiego19:1118 min.
 
Legionów19:1320 min.
 
Bajana19:1421 min.
 
Żwirki i Wigury19:1522 min.
 
Jana Pawła II19:1623 min.
 
Startowa19:1724 min.
 
Zaspa19:1825 min.
 
Kołobrzeska19:1926 min.
 
Bora Komorowskiego19:2128 min.
 
Czerwony Dwór19:2330 min.
 
Piastowska19:2431 min.
 
Pomorska19:2633 min.
 
Osiedle Wejhera19:2734 min.
 
Helska19:2835 min.
 
Jelitkowo19:2936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy