Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Plaża15:18
Stogi Pasanil15:23
Zimna15:24
Lessowa15:25
Kaczeńce15:26
Sucharskiego15:28
Lenartowicza15:29
Przeróbka15:30
Głęboka15:33
Brama Żuławska15:35
Akademia Muzyczna15:36
Chmielna15:37
Żabi Kruk15:38
Okopowa15:40
Brama Wyżynna
 
15:42
0 min.
 
Dworzec Główny15:442 min.
 
Plac Solidarności15:475 min.
 
Stocznia SKM15:497 min.
 
Stocznia Północna15:519 min.
 
Twarda15:5210 min.
 
Kliniczna - Szpital15:5311 min.
 
Wyspiańskiego15:5513 min.
 
Reja15:5614 min.
 
Mickiewicza15:5816 min.
 
Plac Komorowskiego16:0018 min.
 
Legionów16:0220 min.
 
Bajana16:0321 min.
 
Żwirki i Wigury16:0422 min.
 
Jana Pawła II16:0523 min.
 
Startowa16:0624 min.
 
Zaspa16:0725 min.
 
Kołobrzeska16:0826 min.
 
Bora Komorowskiego16:1028 min.
 
Czerwony Dwór16:1230 min.
 
Piastowska16:1331 min.
 
Pomorska16:1533 min.
 
Osiedle Wejhera16:1634 min.
 
Helska16:1735 min.
 
Jelitkowo16:1836 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy