Tramwaje 8
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Stogi Plaża10:49
Stogi Pasanil10:54
Zimna10:55
Lessowa10:56
Kaczeńce10:57
Sucharskiego10:59
Lenartowicza11:00
Przeróbka11:01
Głęboka11:04
Brama Żuławska11:06
Akademia Muzyczna11:07
Chmielna11:08
Żabi Kruk11:09
Okopowa11:11
Brama Wyżynna
 
11:13
0 min.
 
Dworzec Główny11:152 min.
 
Plac Solidarności11:185 min.
 
Stocznia SKM11:207 min.
 
Stocznia Północna11:229 min.
 
Twarda11:2310 min.
 
Kliniczna - Szpital11:2411 min.
 
Wyspiańskiego11:2613 min.
 
Reja11:2714 min.
 
Mickiewicza11:2916 min.
 
Plac Komorowskiego11:3118 min.
 
Legionów11:3320 min.
 
Bajana11:3421 min.
 
Żwirki i Wigury11:3522 min.
 
Jana Pawła II11:3623 min.
 
Startowa11:3724 min.
 
Zaspa11:3825 min.
 
Kołobrzeska11:3926 min.
 
Bora Komorowskiego11:4128 min.
 
Czerwony Dwór11:4330 min.
 
Piastowska11:4431 min.
 
Pomorska11:4633 min.
 
Osiedle Wejhera11:4734 min.
 
Helska11:4835 min.
 
Jelitkowo11:4936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy